poniedziałek, 17 marca 2014

Znowu ponad miesiąc od ostatniego wpisu minął.To chyba już taki mój urok.
W tym czasie robótkowo dużo.Prezentowany sweter ma już kadłubek, ostały się tylko kończyny:):):)
Jako, że wzór najbardziej prosty z prostych czyli prawe i lewe oczka więc nudnawo sie dzierga.Potrzeba odskoczni.W związku z tym w paluszki wszedł tamborek z prezentowanym haftem we wrzesniu 2012 r.Ufo- k? :):):) Nadal mam postanowienie wydziergania tych elegantek (tak nazywa się cała seria).
Prezentuję madame Angele:
Taka jeszcze nieświeża, sponiewierana.Poddana zostanie ablucjom z kolejną wydzierganą.I powstała mała zagwostka.Oprawiać teraz po 2-3 czy czekać na cały zestaw.Zdaję sobie sprawę, że będzie to koszt.Partiami mniej boli:):):) Mam jednak obawy czy oprawiane w ten sposób nie będa się różniły.Muszę zrobić rekonesans po tych punktach.Dawno nic nie oprawiałam więc nie mam rozeznania w obecnych cennikach.
Na tamborku następny kapelutek:
Obydwie razem:

Wzór zaczerpnięty z sieci.Gdyby kogoś interesowało:
W przerwie miedzy kadłubkiem ,elegantkami powstał kolejny zestaw prezentowanych wcześniej serwetek.Wklejam zdjęcie tylko dla upamiętnienia.Mają  powstać jeszcze przynajmnie 2 takie komplety(juz mam dość).Nie lubię takiej taśmowej pracy.Chętnie bym coś zmodyfikowała we wzorze ale mi nie pozwalają.Ma być ta jak w pierwowzorze:):):) no to niech będzie.
Obecny prezentuje się tak:
Czy ja coś w tym roku pisałam o prezentowaniu pojedynczych udziergów???? 
Znowu kłamałam:):):)